divadelní spolek   

» fimFARUM 17
fimFARUM 17
 datum:  8. říjen 2011
 čas:  19.00h
 místo:  fara Úštěk
 info:

Toho času člen sdružení PIK-ART, v současné době student Columbia University v U.S.A. má hlavu plnou vesmírných a hvězdných zajímavostí, se kterými by se s Vámi rád podělil. Využijte tuto jedinečnou příležitost si poslechnout velice zajímavou přednášku, která se jistě lehce změní v diskusi o zajímavostech vesmíru nám tolik vzdálených, podaných přijatelnou ba možná i komickou formou. Ano hádáte správně, přednášejícím je skutečně první úštěcký vědec PETR KOUT. Těšíme se na Vaši návštěvu.

 plakát + foto:

plakat


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

YTNlOGV