» HRADNÍ HRÁTKY 2018

                       BENEFIČNÍ FESTIVAL DIVADLA A HUDBY

                 6.-7. ČERVENCE NA NÁDVOŘÍ HRADU V ÚŠTĚKU

Milí přátelé, moc děkujeme za návštěvu a podporu Hradních hrátek, na nichž se vybralo pro Martina Kotnauera krásných 12008,- Kč. Je to rekord. Též velké díky účinkujícím: Martin Chik Blues Band, Richard Pirner, Human Face, Štěpánčino divadélko, Kobra Party Band Universal, Naroslav Joga, kapele Světla, divadlu Hotel 0,Sex culomets....atd, za vystoupení jen za cesťák a někdy ani to ne. Byla opět krásná atmosféra a posíláme pusu Martinovi Kotnauerovi


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NjczZ