divadelní spolek   

» (za)HRADNÍ HRÁTKY 2012

druhý ročník benefičního divadelního minifestivalu

logo

FOTO Z AKCE V SEKCI "FOTOGALERIE"

 

REPORTÁŽ


 

 

UPOUTÁVKA

 

datum:

6. až 7. července 2012
čas: viz program (bude ke stažení)
místo:

dvůr bývalé fary na náměstí v Úštěku
program:

V průběhu dvou dnů se vám představí 5 amatérských divadelních souborů. V závěru obou dnů hudební vystoupení pro návštěvníky festivalu. Účast zatím povrzena od divadel Hynkovo hravé divadlo Litoměřice, Scéna Libochovice, Divadlo Olešnice, Divadlo A jiné Praha. Z hudebních těles pak Rosťa Čurda&his band, Pavel Techl a Vít Kopecký, Pepek a námořník a M.J.&Electric Blues.

plakát ke stažení

plakat

info:

Druhý ročník divadelního benefičního minifestivalu amatérských souborů. Vstupné je dobrovolné a výtěžek z celého festivalu je ve prospěch kolegy divadelníka, který je po operaci srdce.

 

 

 

Hlavní sponzoři akce jsou

logologo


MUDr. ANNA GREYEROVÁ

logoLOGO


Hlavní mediální partner akce

logo


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

NjQ1NmIyZ