divadelní spolek   

» fimFARUM 4
fimFARUM 4
 datum:  22. března 2008
 čas:  20.00 hod.
 místo:  prostor sálku úštěcké fary
 výstava:   

Amatérský spolek "Klub šikovných rukou" z Ploskovic, Křešic a Žitenic.  Fungují více jak 15 let a jejich práce pravidelně zdobí výstavy nejen s velikonoční či vánoční tématikou. Nejčastěji vystavují na ploskovickém zámku a tentokráte přijeli předvést své umění i k nám na faru. Zaměřují se na lidové techniky (paličkování, krajky, kraslice, technika "pedig" aj.) a překvapením pro návštěvníky výstavy bude přímá ukázka těchto technik s možností vyzkoušet si pracovní postupy na místě. Nenechte si ujít tuto unikátní příležitost!

 hudba:

Tematicky laděné hudební podbarvení výstavy v podání Variací HPH. Mají tři stálé členy a jednoho hosta. Jejich tvorba obsahuje lidové písně, muzikálové skladby, písně Suchého, Šlitra či Ježka anebo popové písně. Zpívají s kytarou a klavírem.

 foto:

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

ZGRlNj