divadelní spolek   

» fimFARUM 6
fimFARUM 6
 datum: 16. srpna 2008
 čas: 20.00 hod.
 místo: prostor sálku úštěcké fary
 výstava:   

Výstavu fotografií pod názvem "České Švýcarsko, krajina mého srdce" uvede amatérský fotograf Petr Hlous. Jeho zachycení ranní, odpolední či večerní krajiny Českého Švýcarska můžeme v klidu srovnat s profesionální fotografií. Malá ochutnávka jeho umění zde. Přijďte a poznejte své okolí! Po domluvě je možné některé fotografie zakoupit, velikosti A2 a A3.

 hudba:

POZOR ZMĚNA-původně avizované vystoupení teplických konzervatoristů se odsouvá a místo nich zahraje skupina GOBLIN. V jejím repertoáru jistě zaznamenáte irské vlivy. Mají právě natočené zbrusu nové CD a toto je jejich první koncert. Kdo má rád severské rytmy nesmí u nás chybět!

 foto:

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

ZmQ2NTMy