divadelní spolek   

» fimFARUM 5
fimFARUM 5
 datum: 28. června 2008
 čas: 19.00 hod.
 místo: prostor sálku úštěcké fary
 výstava:   

Amatérská básnířka a kreslířka Irenka "Puci" Matiášková t.č. na mateřské dovolené vystaví prvně před zraky širší veřejnosti průřez svojí dosavadní tvorbou, čítající několik desítek kreseb a maleb zpracovaných různými technikami od tužky nebo pastelky, tuže, až po akvarel.

Jde o díla převážně vlastní tvorby, ale občas i převzatá, kreslená podle předloh. Soubor děl zaznamenává autorčiny nálady v průběhu posledních dvanácti let, kde se v širším spektru střídají melancholie se stavy depresí, mladého, životem a city zmítaného člověka. Obrazy jsou prokládány rukopisy děl básnických.

 hudba:

od plotny skokLitoměřická kapela plná samých dam! Říkají si Od plotny skok a jejich existence je poměrně čerstvá. Část jejich repertoáru tvoří písničky skupiny Pacifik, dále pár věcí od Věry Martinové či Pavlíny Jíšové nebo Schovanek. Zkouší však i svojí tvorbu, především texty ke skladbám Alison Krauss. Jejich společným znakem je to, že je hraní opravdu baví - přijďte je podpořit! Detaily viz jejich webové stránky.

 foto:

NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ
NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Podmínky ochrany osobních údajů
Zákonným důvodem zpracování Vašich osobních údajů je Váš souhlas dávaný tímto správci ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) Nařízení Evropského parlamentu a Rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES. Účelem zpracování Vašich osobních údajů je zasílání daňových dokladů za pronájem systému, obchodních sdělení a činění jiných marketingových aktivit správcem vůči Vaší osobě.

Opište text z obrázku: *
captcha Nový obrázek

Upozornění. Správce webu si vyhrazuje právo smazat vulgární nebo takové příspěvky, které by poškozovaly zájmy správce webu.

OWIwZj